Dermalogica

Poznaj Swoje Potrzeby Pielęgnacyjne
Indywidualna mapa twarzy

FaceMapping to unikalna metoda analizy skóry twarzy, oparta na wnikliwych badaniach prowadzonych w International Dermal Institute. FaceMapping® pozwala na precyzyjne zdiagnozowanie określonych problemów skóry. Karta Konsultacyjna Face Mapping® jest nośnikiem za pośrednictwem którego każdy z Państwa zostanie wyposażony w informacje o stanie skóry i metodach rozwiązania istniejących problemów.

dermalogica

Teraputa Dermalogica, opierając się na informacjach zawartych w karcie konsultacyjnej FaceMapping® komponuje indywidualny zabieg, odpowiadający potrzebom Państwa skóry. Mapa twarzy to konstelacja 14 stref, których pielęgnacja wymaga zastosowania precyzyjnie dobranych produktów oraz przyjęcia optymalnej strategii w codziennej pielęgnacji.

Odkryj nieograniczone możliwości profesjonalnej pielęgnacji.

FaceMapping® to pierwszy krok do świata profesjonalnej pielęgnacji Dermalogica. Każdy zabieg i każda wizyta w profesjonalnym centrum Dermalogica, będzie dla Państwa unikalnym doświadczeniem, charakteryzującym się zmiennością. Taką samą zmiennością , która jest naturalna dla naszej skóry.

ZABIEG REGENERUJĄCY

(WZBOGACONY AGE SMART)

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

Z OCZYSZCZENIEM MANUALNYM