Fale akustyczne

PROGRAM STOP CELLULIT – FALA UDERZENIOWA

Leczenie cellulitu  przy wykorzystaniu fali akustycznej jest nowoczesną, wysoce skuteczną metodą, która polega na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem partie ciała falami dźwiękowymi. W momencie wprowadzenia ich na powierzchnię ciała, fale rozprzestrzeniają się stymulując tym samym proces leczenia skóry. Działając bezpośrednio na komórki tłuszczowe redukuje je, sprawiając, że nasza skóra staje się bardziej napięta, jędrna i elastyczna.

Falę akustyczną można zastosować u pacjentów w każdym wieku. Pozwala ona odzyskać skórze jej elastyczność i jędrność, poprawić sylwetkę i zmniejszyć obwód leczonych obszarów ciała. Podczas zabiegu rozbity tłuszcz zostaje wydrenowany i ulega metabolizmowi w wątrobie. Zabiegi należy połączyć z ćwiczeniami fizycznymi, dietą niskotłuszczową, a także piciem od 2 do3 litrów płynów dziennie.

WSKAZANIA

Coraz więcej kobiet decyduje się na falę akustyczną, aby pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej np. na brzuchu lub biodrach i zredukować widoczne ślady cellulitu. W wielu przypadkach efekty terapii są widoczne są już po zaledwie kilku sesjach.

  • słaba kondycja skóry,
  • modelowanie sylwetki,
  • zwalczanie cellulitu, nawet w najbardziej zaawansowanym stadium,
  • redukcja rozstępów np. po przebytej ciąży,
  • wyrównywanie nierówności po przebytej liposukcji,
  • wygładzanie blizn i zmarszczek,
Czas trwania zabiegu: ok 60 minut
Rodzaj znieczulenia: brak
Wymagane badania: nie wymagane
Czas pobytu klinice: nie wymagane
Przeciwwskazania do zabiegu:

ciąża,
karmienie piersią, zakrzepica, zaburzenia krzepliwości krwi (Hemofilia),
choroby nowotworowe, dzieci dorastające (poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców lub według zaleceń lekarza), leczenie kortyzonem (6 tygodni przed data pierwszego zabiegu), przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych