FOTOODMŁADZANIE Z TECHNOLOGIĄ D3 i T3

Opis zabiegu :

Głównymi powodami starzenia się skóry jest zmniejszanie się fibroblastów (komórki powodujące powstawanie kolagenu) w tkance łącznej oraz spadek spójności kolagenu w warstwie skóry właściwej. Aby skutki starzenia były dla pacjentów mniej „bolesne” trzeba ciągle dbać i stymulować procesy odbudowy w skórze właściwej. Leczenie technologią T3 jest oparte na pochłanianiu energii lasera przez hemoglobinę, z częściową obkurczeniem drobnych naczyń w skórze właściwej. Proces ten głównie powoduje odnowę unaczyniowienia skóry i przebudowę nowego kolagenu.

Fotoodmładzanie jest zabiegiem polecanym osobom, których skóra wykazuje oznaki starzenia się, ale również dla osób borykających się ze zmianami naczyniowymi, trądzikiem różowatym, rumieniem, rozszerzonymi poram, przebarwieniami posłonecznymi lub plamami starczymi, piegami, płytkimi zmarszczkami czy utratą sprężystości skóry.

Poprawę wyglądu zaobserwować można już po pierwszych zabiegach, jednak pełny efekt kuracji osiągnięty zostaje po zakończeniu serii. Zabieg fotoodmładzania należy powtarzać co około 3-5 tygodni.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu nie należy się opalać przez około 4 tygodnie, należy unikać sauny oraz dużego wysiłku fizycznego. Należy pamiętać o stosowaniu kremów z wysokimi filtrami w celu zabezpieczenia skory przed działaniem promieni słonecznych

Czas niezdolności do pracy:

Nie ma konieczności przerywania pracy zawodowej.

Czas trwania zabiegu: 15 – 20 minut
Rodzaj znieczulenia: nie wymagane
Wymagane badania znieczulenie miejscowe: nie wymagane
Czas pobytu klinice: nie wymagane
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, nadwrażliwość skóry na światło, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia, schorzenia endokrynologiczne, bielactwo skóry, łuszczyca w obszarze zabiegowym,